прокладка випускного колектора 2.0L/2.4L Geely Emgrand X7 (Джилі Емгранд X7)
рейка рульова в зборі Geely FC (Джилі FC)
лючок бензобака Geely CK (Джилі СК)
патрубок пічки підвідний Chery Tiggo T11 (Чері Тіго)
трубка компресора кондиціонера коротка Geely MK (Джилі МК)
підшипник передньої маточини Geely FC (Джилі FC)
трубка кондиціонера від компресора до осушувача Chery Amulet A11/A15 (Чері Амулет)
клапан впускний Chana Benni CV6 (Чана Бені)
корпус термостату 2.0L/2.4L Chery Tiggo T11 (Чері Тіго)
бампер задній УЦІНКА China Chery Jaggi S21 (Чері Джагі)
кронштейн вилки зчеплення Geely CK (Джилі СК)
бачок розширювальний Chery Jaggi S21 (Чері Джагі)
прокладка термостату 1.5L Byd F3 (Бід Ф3)
важіль склоочисника заднього Chery Tiggo 2 (Чері Тіго 2)
насос паливний BERDELAY Chery Elara A21 (Чері Елара)
підсилювач переднього бампера Chery A13 ZAZ Forza sedan (ЗАЗ Форза седан)
прокладка випускного колектора (кільце) BERDELAY Geely CK2 (Джилі СК2)
чохол КПП Geely MK (Джилі МК)
замок кришки багажника Chery Tiggo 2 (Чері Тіго 2)
фара протитуманна задня ліва Chery QQ S11 (Чері КуКу)
У КОШИКУ:
(0) товарів на (0) грн.
Режим роботи:
Пн.-пт. :  з 09:00 до 18:00
Замовляйте автозапчастини за телефонами:
+38 (067) 658-73-58
+38 (063) 776-44-22
+38 (066) 144-69-59
Гуртовикам

Компанія VOSTOK PARTS запрошує до співпраці автомагазини, інтернет-магазини запасних частин, станції технічного обслуговування автомобілів (СТО), авторинки, приватних підприємців.

У нас встановлена ​​чітка градація дилерів за категоріями в залежності від суми початкового одноразового замовлення. За запитом потенційний дилер може отримати від нашого менеджера розширений прайс-лист з трьома цінами: роздрібна ціна, гуртова ціна і крупногуртова ціна.

Для отримання статусу "гуртового" покупця необхідно зробити одноразову закупівлю запчастин на суму не менше 3000 грн. (за умови, що товар купується для подальшої реалізації, а не для встановлення на власний автомобіль). Також даний статус може бути наданий авансом на розсуд компанії VOSTOK PARTS приватним підприємцям і організаціям, з якими у нас вже є успішних досвід співпраці або ж ми вбачаємо подібну перспективу. Додатково необхідно на вказану в розділі "Контакти" адресу електронної пошти скинути реквізити Вашої компанії, адресу фізичного розташування точки реалізації продукції або ж адресу інтернет-магазину, інформацію про контактні особи, їх контактні телефони та адреси електронної пошти. Ця інформація буде внесена в нашу клієнтську базу гуртових покупців. Прикріплювати до листів скани документів величезних розмірів СУВОРО НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ. Якщо нам знадобляться будь-які документи, що підтверджують характер Вашої підприємницької діяльності - ми їх запитаємо окремо.

Для отримання статусу "крупногуртового" покупця необхідно зробити одноразову закупівлю запчастин на суму не менше 7000 грн. (за умови, що товар купується для подальшої реалізації, а не для встановлення на власний автомобіль). Також даний статус може бути наданий авансом на розсуд компанії VOSTOK PARTS приватним підприємцям і організаціям, з якими у нас вже є успішних досвід співпраці або ж ми вбачаємо подібну перспективу. Додатково слід надати дані про себе, як це описано вище.

Статуси "крупногуртового" і "гуртового" покупців діють на постійній основі і не залежать від місячних обсягів закупівель. Разом з тим, вони можуть бути анульовані компанією VOSTOK PARTS в односторонньому порядку в разі виникнення розбіжностей в роботі.